topmap-03

O firmie

Firma Polmex Sp. z o. o. powstała w 1990 roku w Nowym Sączu jako rodzinne przedsiębiorstwo zajmujące się importem świeżych warzyw i owoców oraz sprzedażą hurtową na rynku polskim.

Dwa lata później firma zaczęła świadczyć usługi transportowo – spedycyjne. Przewóz międzynarodowy od początku działalności odbywa się po całej Europie.

W chwili obecnej Polmex zatrudnia 160 pracowników ulokowanych w siedzibie głównej w Nowym Sączu oraz siedmiu oddziałach w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu. Polmex to również nowoczesna flota pojazdów przystosowanych do transportu chłodniczego.

Na dzień dzisiejszy firma dysponuje 50 pojazdami marki Volvo i Mercedes, spełniającymi wysokie normy emisji spalin Euro 6. Jakość transportu potwierdzona jest aktualnym certyfikatem FRC.

ofirmie-pics-01
ofirmie-pics-02

PROFESJONALIZM

Prawidłowy rozwój firmy i satysfakcja klientów, to również wykwalifikowany, doświadczony i stale szkolony personel, pozwalający w sposób profesjonalny realizować składane zamówienia.

Firma Polmex przykłada dużą wagę do zapewnienia swoim pracownikom jak najlepszych warunków pracy, rozwoju zawodowego oraz rodzinnej atmosfery.

zleceń, które zrealizowaliśmy w ostatnim roku
ton warzyw i owoców jakie importujemy każdego miesiąca
kilometrów pokonanych przez nasze tiry w ostatnim roku

SOLIDNY PARTNER

Dzięki stabilnym fundamentom, nowoczesnej technologii i wykwalifikowanym pracownikom firma Polmex stała się solidnym i atrakcyjnym partnerem handlowym. Świadczy o tym zaopatrywanie w pomarańcze, cytryny, banany, paprykę, pomidory, ziemniaki i wiele innych produktów, nie tylko licznych hurtowni lecz przede wszystkim sieci super i hipermarketów tj. Eurocash, Kaufland, Piotr i Paweł, Leclerc, Selgros.

ofirmie-pics-03